Više od 150 maturanata Cetinjske gimnazije, Srednje stručne škole i Srednje likovne škole „Petar Lubarda” zajedno su obilježili završetak đačkog doba i u kongresnoj dvorani hotela „Grand” .
Svečani ulazak parova u hotel propraćen je burnim aplauzima okupljenih posmatrača, nakon čega je uz dobru muziku i pjevača Bojana Delića uslijedilo veselje do ranih jutarnjih sati.
Maturante je, između ostalih, pozdravila direktorica Cetinjske gimnazije Nataša Stanojević koja je kazala da joj je čast što je u prilici da u ime prve crnogorske gimnazije sa stogodišnjom tradicijom, isprati još jednu uspješnu generaciju đaka.
– Dragi maturanti, nadam se da u život nosite mnogo lijepih uspomena na srednjoškolske dane i podsjećam vas da su vrata naših i vaših škola za vas uvijek otvorena. Sigurna sam da ćete znanjem koje ste stekli, osvajati svijet, ali i graditi bolju i ljepšu budućnost. U tome vam želim mnogo sreće i ogroman uspjeh - poručila je maturantima direktorica Stanojević. Z. P.
CETINjSKA GIMNAZIJA
IV-1
Odjeljenski starješina
Biljana Vujadinović
Aleksandra Borilović
Jelena Borilović
Saša Borilović
Boško Vujović
Jelena Vujović
Nataša Vukićević
Marija Vuksanović
Balša Vušurović
Milica Glendža
Vladimir Domazetović
Andrea Drašković
Milica Ivanović
Nikola Lagator
Ivana Martinović
Janko Milić
Filip Pejović
Vasilija Perović
Matea Petričević
Petar Plamenac
Pero Pravilović
Gojko Radunović
Anita Rakočević
Milena Ratković
Nikoleta Roganović
Petar Roganović
IV-2
Odjeljenski starješina
Luka Lagator
Ana Adžić
Miljana Adžić
Filip Bogdan
Anđela Bigović
Petar Cimeša
Anita Dapčević
Maša Đurić
Nina Jovović
Ana Kaluđerović
Žarko Kaluđerović
Nastasja Latković
Tamara Leković
Miki Martinović
Dejan Miljenović
Dragan Mudreša
Matija Pejović
Nenad Pravilović
Stefan Radović
Isidora Savićević
Ana Simović
Aleksandra Stamenković
Marica Stanković
Danilo Stanojević
Radovan Stanojević
Đorđije Todorović
Božena Vujović
Jovana Vujović
Anja Vuksanović
IV-3
Odjeljenski starješina
Veselinka Grbović
Ivana Abramović
Nikola Borozan
Balša Bošković
Ksenija Đukanović
Nikola Đurković
Vladimir Đurković
Mirko Jablan
Petar Kapisoda
Aleksa Latković
Dragan Marković
Anđela Martinović
Marta Martinović
Ksenija Mijanović
Jelena Milanović
Vladan Nikolić
Nikolina Pejović
Katarina Perović
Maja Rajković
Đorđe Stanković
Jelena Alexandra
Schneider
Nikola Stevović
Saška Tatar
Ivan Vujović
Marija Vujović
Marko Vukotić
Leka Zeković
Vedran Zeković
SREDNjA LIKOVNA ŠKOLA „PETAR LUBARDA”
IV-1
Likovni saradnik slikar
Odjeljenski starješina
Miodrag Vukčević
Jana Jegorova
Jana Marović
Viktor Mijović
Božana Milović
Luka Radinović
IV-2
Grafički dizajner saradnik
Odjeljenski starješina
Irena Vuković
Andrea Braić
Aleksandar Bugarin
Andrija Đurišić
Nikola Jovićević
Todor Kovačević
Katarina Marđonović
Jelena Marić
Marija Pejović
Vuk Šćepanović
IV-3
Špeditersko-agencijski
i carinski tehničar
Odjeljenski starješina
Vidosava Strugar
Savo Bigović
Petar Vlahović
Ilija Vujović
Kristijan Vujović
Anita Đukanović
Milica Jablan
Luka Jabučanin
Jovan Jovanović
Luka Jovanović
Maja Kapa
Tomo Laličić
Ilija Miljenović
Marko Mudreša
Davor Popivoda
Anđela Ratković
Nikola Ratković
Jovana Tatar
Ivana Uskoković
SREDNjA STRUČNA ŠKOLA
IV-1
Ekonomski tehničar
Odjeljenjski starješina
Jovan Koljević
Filip Borozan
Anastasija Vujović
Jovan Vujović
Nikolina Vuković
Stevan Knežević
Nikolina Kovač
Luka Latković
Anđela Ljumović
Andrea Marićević
Jovan Martinović
Krsto Popović
Jelena Tatar
III-3
Frizer
Odjeljenjski starješina
Danica Ivanović
Ksenija Vasiljević
Danica Vujović
Dejan Vujović
Olivera Vukadin
Maja Vukotić
Jovana Đukanović
Jovana Đurović
Dragana Jablan
Luka Kandić
Anđela Klikovac
Jelena Lekić
Jovan Lipovina
Dragana Nikolić
Slađana Perović
Jelena Tatar
Aleksa Čančar
IV-2
Turistički tehničar
Odjeljenjski starješina
Vesna Krivčević
Aleksandra Aleksić
Miodrag Banović
Nikola Banović
Bogdan Bogdanović
Vukan Borozan
Danilo Bracanović
Ksenija Bracanović
Luka Vujić
Vuko Vujović
Davor Vujivić
Luka Vujović
Vladana Vušurović
Slađana Dragojević
Anastasija Đurišić
Dragana Živković
Marko Ivanović
Gavrilo Jovanović
Jovana Kaluđerović
Stefan Kaluđerović
Mašan Kasnecović
Ivana Martinović
Ana Miljanić
Vukan Pejović
Milica Prlja
Jovana Ražnatović
Anđela Roganović
Nikoleta Roganović
Miloš Ćosović
Jelena Crvenica
III-4
Automehaničar
Odjeljenjski starješina
Jelena Jovićević
Miloš Borilović
Boris Vujović
Nikola Ivanišević
Gavrilo Janković
Gojko Krivokapić
Danilo Martinović
Komentari
Komentari se objavljuju sa zadrškom.
Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijedjanje i klevetanje. Nedozvoljen sadržaj neće biti objavljen.
Prijavite neprikladan komentar našem
MODERATORU.
Ukoliko smatrate da se u ovom članku krši Kodeks novinara, prijavite našem
Ombudsmanu.